OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.08.2019 r. XXI niedziela zwykła

1/ Jutro obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, wszystkich wiernych zapraszam na Msze Św: w Ryni o godz. 17.00 a w Białobrzegach o godz. 19.00.

2/ Po wakacjach wznawiamy spotkania ojców (mężczyzn) ze Słowem Boga-Ojca. Zapraszam każdego, kto czuje, że powinien zatroszczyć się o dobro duchowe swoje i swoich bliskich, aby wspólnie wsłuchiwać się w rozkazy Najważniejszego Dowódcy. Najbliższe spotkanie w czwartek 29 sierpnia po Mszy św. wieczorne, czyli ok. 19.30 na plebanii.

3/ Są jeszcze wolne terminy intencji Mszy Św. w najbliższych dniach i kolejnych tygodniach. Od niedzieli 1 września będzie już dostępny terminarz na 2020 r. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy Św. w ważnych dla nas datach, rocznicach ślubów, urodzin oraz za zmarłych. Pamiętajmy również o intencjach dziękczynnych, ponieważ o wiele spraw prosimy Boga, wiele od Niego otrzymujemy, dlatego należy Mu też dziękować.

4/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. Przed 1 września poruszają one kilka ważnych tematów: historia wybuchu II wojny światowej, edukacja, seksedukacja i rola katechezy w szkole.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i po lizaki po Mszy Św.

6/ Wpłynęły indywidualne ofiary na spłatę kredytu parkingowego w tym tyg. 100 zł.

7/ Stowarzyszenie Wsparcia i Rozwoju Lokalnego DAR z siedzibą w Nowych Załubicach przy ul. Kościelnej 116 zaprasza do korzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych, masaży i rehabilitacji ruchowej dla poratowania zdrowia, osoby dorosłe po złamaniach, udarach, w dolegliwościach bólowych, a także dzieci wymagające korekty wad postawy. Ponadto korekta wad wymowy, jąkania, zaburzeń połykania na zajęciach z logopedą i psychologiem-terapeutą.

Ceny bardzo atrakcyjne:

Zabiegi fizykoterapeutyczne od 15 do 20 zł

Ćwiczenia ruchowe korekcyjne od 50 zł

Rehabilitacja niemowląt od 70 zł

Masaże od 40 zł

Terapia logopedyczna 60 zł

Psychoterapia – 80 zł

ZAPISY  883 434 800

Gabinety czynne w godz. 16-21.