OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.10.2020 r. XXX niedziela zwykła

1/ W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Niestety z powodu obostrzeń epidemii odwołane są wszystkie procesje i duże zgromadzenia. Odradzam również przebywanie wśród tłumów przelewających się przez bramy cmentarzy.

Modlitwę za naszych zmarłych podejmijmy w kościele i kaplicy.

Porządek Mszy Św. 1 listopada

7.30 i 10.30 Rynia. Po każdej Mszy Św. modlitwa wypominkowa.

8.30 i 12.30 Białobrzegi. Po każdej Mszy Św. modlitwa wypominkowa.

                               2 listopada Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

17.00 Rynia. Po Mszy Św. modlitwa wypominkowa.

18.00 Białobrzegi. Po Mszy Św. modlitwa wypominkowa.

Przygotowania do Uroczystości Wszystkich Świętych to nie tylko uporządkowane groby bliskich. Przygotujmy nasze serca przez spowiedź, aby uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych (o nowych warunkach odpustu można przeczytać na oddzielnej stronie).

Z sakramentu Spowiedzi można skorzystać codziennie przed Mszą Św. lub w piątek podczas adoracji Najświętszego Sakramentu do 20.00.

2/  Spotkanie Kół Żywego Różańca zostaje przeniesione na niedzielę 15 listopada.

3/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. W tygodniku „Gość Niedzielny” można przeczytać między innymi ciekawy artykuł o Bożej Opatrzności „Bóg wie”. W tygodniku „Idziemy” chcę zwrócić uwagę na kilka tematów, szczególnie o szacunku dla życia „Życie jest darem”. Jest to rozmowa z człowiekiem, który urodził się, bo został uratowany przed aborcją. Inny artykuł mówi o sytuacji Kościoła katolickiego w Wielkiej Brytanii.

4/ Dzieci zapraszam po lizaki po Mszy Św.

5/ Jak co miesiąc zapraszam na spotykanie formacyjne ojców w najbliższy czwartek 29.10 o g. 19.15. Warto zabrać ze sobą Pismo Św.

6/ Nadal można zamawiać wypominki jednorazowe i roczne. Są także wolne intencje Mszy Św. w listopadzie i na roratach o 7.00 w grudniu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.