OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.05.2019 r. VI Niedziela Wielkanocna

1/ Od 1 czerwca Msze Św. w dni powszednie będą sprawowane w Białobrzegach o godz. 19.00, a po Mszy Św. zapraszam na nabożeństwo czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo będzie odprawiane o godz. 8.00. Natomiast w Ryni na nabożeństwo czerwcowe zapraszam o godz. 18.00.

2/ W najbliższą sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca zapraszam po Mszy Św. wieczornej na nabożeństwo czerwcowe i modlitwę różańcową wynagradzającą Matce Bożej wszelkie zniewagi i grzechy ludzi.

3/ Również 1 czerwca, w sobotę, 9 diakonów z naszej diecezji przyjmie święcenia kapłańskie z rąk J.E. ks. Biskupa Romualda. Uroczysta Msza Św. święceń zostanie odprawiona o godz. 10.00 w katedrze warszawsko-praskiej.

4/ W sobotę 1 czerwca, wyrusza nasza parafialna pielgrzymka na jasną Górę. Autobus zabierze uczestników o godz. 3.45 z Ryni, następny przystanek przed kościołem i na pętli w Białobrzegach.

5/ Zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej, w pierwszą niedzielę miesiąca ofiary z tacy będą przeznaczone na spłatę zadłużenia parkingowego, a w Ryni na konfesjonał. Przy tej okazji serdecznie dziękuję za kolejne ofiary indywidualne: na konfesjonał w Ryni 100 zł. Wielkie podziękowanie dla p. Wiśniewskiego i jego syna za pięknie wyczyszczony i pomalowany krzyż na Osiedlu Wojskowym.

6/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, tygodnika „Idziemy” i „Gościa niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

7/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i po lizaki po Mszy Św.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.