OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.07 2020 r. XVII Niedziela zwykła

1/ Dziś po każdej Mszy Św. modlimy się za kierowców i podróżujących oraz błogosławimy ich oraz ich pojazdy. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy.

2/ Najbliższa sobota to już I sobota sierpnia. Zapraszam na Mszę Św. wieczorną. Będziemy modlić się za poległych w czasie Powstania Warszawskiego. Natomiast po Mszy Św. podczas nabożeństwa i modlitwy różańcowej pragniemy wynagradzać Matce Bożej wszelkie zniewagi jakich doznaje Jej niepokalane Serce przez grzechy nasze i naszych bliźnich.

3/ Ponieważ zainteresowanie  pielgrzymką na Jasną Górę w  sierpniu jest większe niż w innych latach, został zmieniony autokar i są w nim jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy chętnych. Jednocześnie przypominam o wpłacaniu zaliczek na ten wyjazd do p.Basi.

4/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. W tygodniku IDZIEMY znajdziemy ważny artykuł „Jak nie dać się nałogom”. W „GOŚCIU NIEDZIELNYM” polecam artykuł o  tym, jak kształtować relacje z teściową.

5/ Redaktorzy „GOŚCIA NIEDZIELNEGO” odwiedzają dziś sanktuarium  M.B. Kodeńskiej, do której my wybierzemy się na pielgrzymkę na początku października. Planowana jest także wrześniowa pielgrzymka do Obór. Zapraszam chętnych.

6/ Zapraszam ojców na kolejne spotkanie ze Słowem Bożym w najbliższy czwartek po Mszy Św. o 19.00. Jednocześnie zachęcam wszystkich mężczyzn do włączenia się w inicjatywę męskiego różańca. Spotkania odbywają się w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Radzyminie w każdą I Sobotę Miesiąca o godz. 8.00

7/ Na rynku wydawniczym pojawiły się ciekawe książki o Cudzie nad Wisłą 1920 r. i Objawieniu Matki Bożej. Więcej informacji znajdziemy na plakacie na tablicy ogłoszeń.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.