OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.08.2018 r. XXI Niedziela zwykła. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

1/ W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Św. Moniki, we wtorek Św. Augustyna, w czwartek wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela, a w sobotę św. Bronisławy

2/ Zapraszam naszych Parafian na koncert muzyki klasycznej dziś po Mszy Św. o 12.30. wstęp wolny.

Wystąpią: Anna WRÓBEL wiolonczela,

Karol LIPIŃSKI-BRAŃKA skrzypce, Jan BOKSZCZANIN organy

W ich wykonaniu usłyszymy perły muzyki klasycznej, kompozycje Bacha, Dionizettiego i Feliksa Dobrzyńskiego

3/ Zachęcam do czytania katolickich czasopism „Gościa Niedzielnego” oraz „Idziemy”,

4/ Jak zawsze zapraszam dzieci po zakończeniu Mszy Św. po indywidualne błogosławieństwo, a potem po lizaki.

5/ Od niedawna mamy już nowy terminarz i możemy zgłaszać intencje Mszy Św. na przyszły rok. Mamy także wiele intencji na dni powszednie w tym tygodniu.

6/ Ważna informacja: po zakończeniu wakacji zmieniają się godz. odprawiania Mszy Św. w dni powszednie. Od poniedziałku 3 września Msze Św. w dni powszednie będą odprawiane w Białobrzegach o godz. 18.00 tylko w I piątki miesiąca o godz. 18.30 ze względu na wcześniejszą spowiedź.

7/ W sobotę będzie już 1 września rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy polegli w walce lub zostali zamordowani. Prośmy też o miłosierdzie boże dla oprawców, o zdolność przebaczenia dla ofiar tamtych dni.

8/ Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, zapraszam na Godzinki o NMP. śpiewane wspólnie o godz. 8.00