OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.09.2020 r. XXVI Niedziela zwykła

1/ W październiku odmawiamy wspólnie różaniec, w niedziele w Białobrzegach o godz. 8.00,  w Ryni o godz.10.00, natomiast w dni powszednie po Mszy Św. czyli o 18.30. W Ryni wspólna modlitwa różańcowa jest o godz. 18.00 Dzieci z rodzicami zapraszam na modlitwę różańcową w niedzielę po Mszy Św. o  12.30.

2/ W pierwszy piątek miesiąca zapraszam do spowiedzi w Ryni od 16.30., Msza Św. o 17.00. i litania do Serca Pana Jezusa.

W Białobrzegach spowiedź od 18.00. Msza Św. o 18.30. Po niej akt wynagradzający i adoracja w ciszy do 20.00 

Chorych z Komunią Św. odwiedzę w piątek od 9.30. Adresy chorych proszę zgłaszać po Mszy Św. w zakrystii lub telefonicznie.

3/ W sobotę 3.10. 2020 r. nie będzie Mszy Św. ponieważ wyruszamy na pielgrzymkę do Kodnia.

4/ Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, zapraszam na Godzinki o NMP. śpiewane wspólnie o godz. 8.00.

5/ Od przyszłej niedzieli będę przyjmował intencje wypominkowe. W Białobrzegach przy zakrystii i w Ryni przy drzwiach będą wyłożone karteczki na wypominki za zmarłych. Zostały one podzielone jak w ubiegłych latach; na jednorazowe odczytane w dniu Wszystkich Św. i roczne odczytywane w kolejne niedziele w Białobrzegach na Mszy Św. o 8.30. lub w Ryni w pierwszą niedzielę miesiąca o 10.30. Proszę aby imiona i nazwiska wpisywać wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami.

6/ Członków Żywego Różańca zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 8.30. a w Ryni po Mszy Św. o 10.30.

7/ Dzieci zapraszam po lizaki po Mszy Św.

8/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.