OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.04.2019 r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

1/  Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Każdy, kto w stanie łaski uświęcającej przyjął lub w najbliższych dniach przyjmie Komunię Św. z taką intencją i uczestniczy dziś w liturgii sprawowanej ku czci Miłosierdzia Bożego (czyli np. w tej Mszy Św.) oraz pomodli się w intencjach Papieża (Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga) może uzyskać łaskę darowania wszelkich win i kar, przyrównywaną do Sakramentu Chrztu.

2/ Spotkanie Kół Różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 8.30, a w Ryni po Mszy Św. o 10.30.

3/ Od  środy po Mszy Św. o godz 18.00 w dni powszednie będziemy modlić się litanią Loretańską podczas Nabożeństw Majowych. W niedziele zapraszamy na godz. 8.00. W Ryni nabożeństwo majowe o godz. 18.00 w dni powszednie.

4/ W piątek 3 maja, w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Msze Św. będą sprawowane według porządku niedzielnego. Jest to także Pierwszy Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi miesięcznej. W ten piątek wyjątkowo nie będzie wieczornej adoracji.

5/ Chorych z Komunią Św. odwiedzę w sobotę od godz. 9.30.

6/ W pierwszą Sobotę Miesiąca zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.00 a po nabożeństwie majowym podejmiemy modlitwę wynagradzającą N.M.P. wszelkie zniewagi, jakich doznaje Jej Serce od grzeszników.

7/ W tym roku przeżywamy 25-lecie istnienia naszej parafii. Wspólnie z Radą Parafialną ustaliliśmy, że urodzinowy piknik parafialny odbędzie się 9 czerwca w niedzielę. Jedną z wielu atrakcji może być loteria fantowa, z której dochód przeznaczony będzie na spłacanie zadłużenia parkingowego. Jeśli ktoś z nas ma jakieś atrakcyjne przedmioty, którymi chciałby się podzielić z innymi, sprawić komuś radość wygranej, to proszę o przynoszenie takich fantów do kościoła w najbliższym czasie.

8/ Dziękuję za kolejne ofiary indywidualne na budowę parkingu. W tym tygodniu wpłynęło 300 zł. W Ryni na nowy konfesjonał złożono 300 zł.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.