OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.03.2020 r. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1/ W związku ze stanem epidemii zapraszam na dodatkowe Msze Św. w sobotę o 18.00. w Białobrzegach, a o 19.00. w Rynii – sprawowane wg formularza niedzielnego.  W niedziele oprócz Mszy Św. o 8.30.   10.30.  i 12.30. dodatkowa Msza Św. w Ryni zostanie odprawiona o 19.00. natomiast w Białobrzegach o 20.00. Na tych dodatkowych Mszach św. są jeszcze wolne intencje.

Dbajmy o to aby liczba wiernych, w naszych warunkach kościoła i kaplicy, była bezpieczna, tzn. nie przekraczała 5 osób, a odległości między każdym wynosiły min 1,5 m. szczególnie podczas przystępowania do Komunii św. i wychodzenia z kościoła.

Bardzo proszę aby osoby, które pragną uczestniczyć we Mszy św. w miarę możliwości deklarowały swoje pragnienie przez SMS lub telefonicznie, abyśmy nie przekroczyli liczby dopuszczonej przez władze państwowe.

2/ Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin, w związku z aktualną sytuacją, organizuje dla narzeczonych internetowe katechezy przedmałżeńskie przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Ta forma kursu przeznaczona jest tylko dla narzeczonych z terenu naszej diecezji, którzy planują zawarcie Sakramentu Małżeństwa przed 1 lipca tego roku.   Zgłoszenia przyjmuje diecezjalny duszpasterz rodzin ks. Robert Wielądek (nr tel. 664766062, e-mail: rwil8@wp.pl) do 5 kwietnia 2020 roku.  Ks. dr Robert Wielądek  Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin

3/ W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota kwietnia. Spowiedź w piątek w Ryni od 16.20 (to nie pomyłka) w odstępach potrzebnych na dezynfekcję konfesjonału. 17.00 Msza Św. W Białobrzegach spowiedź od 17.45 (to nie pomyłka) w odstępach potrzebnych na dezynfekcję konfesjonału. Msza Św. o 18.30 po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00 i okazja do spowiedzi.

4/ Polecam do uważnej lektury NORMY LITURGICZNE na NIEDZIELĘ PALMOWĄ i cały WIELKI TYDZIEŃ dostępne na naszej stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.