OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3.02.2019 r.

IV niedziela zwykła.

1/ Dnia 1 lutego przypada Pierwszy Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi miesięcznej w Ryni od 16.30 a o 17.00 Msza Św. i Litania do Serca P. Jezusa. Natomiast w Białobrzegach okazja do spowiedzi od 18.00 potem Msza Św. o 18.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00

Chorych z Komunia Św. odwiedzę już od godz. 9.00

Adresy nowych osób chorych można zgłaszać w zakrystii po zakończeniu Mszy Św. lub w telefonicznie 506 917 779

2/ W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego Jest to dzień życia konsekrowanego, czyli otaczamy nasza modlitwą wszystkie osoby, które ofiarowały Bogu swoje życie w zakonach żeńskich i męskich.

Na Msze Św. w tym dniu przychodzimy ze świecami.

W Białobrzegach Msze Św. będą sprawowane o godz. 8.30 i o 18.30

Natomiast w Ryni Msza Św. o godz. 17.00

Po porannej Mszy Św. będzie nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca w int. wynagradzajacej M.B. wszelkie zniewagi i grzechy nasze.

3/ Od początku lutego Msze Św. w dni powszednie będą sprawowane o godz. 18.00

4/ Wczoraj rozpoczęły się ferie szkolne. Dlatego gorąco proszę o modlitwę za dzieci i młodzież, o bezpieczeństwo duszy i ciała, o wypoczynek w wolności od komputerowych i komórkowych uzależnień.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

6/ Polecam do czytania czasopisma katolickie. W aktualnym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy na płycie zapowiadany film „Bóg nie umarł 2”. W tygodniku „Idziemy” można przeczytać m.in. artykuł o tym co jemy „Parówka z benzenem”