OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.02.2019 r.

VI niedziela zwykła.

1/ Przypominam zaproszenie dla naszych Parafian na koncert zespołu  „NiemaGOtu”. Koncert odbędzie się w kościele p.w. N.M.Panny Wspomożycielki Wiernych w Stanisławowie dziś o godz. 19.00

2/ Jutro 18 dzień miesiąca , zapraszam na comiesięczne nabożeństwo ku czci naszej Patronki Bł. Karoliny po Mszy Św. wieczornej. Będziemy polecać Bogu przez jej wstawiennictwo wszystkie nasze intencje, szczególnie te wypisane na kartkach i złożone w puszcze na kracie przy wejściu do kościoła.

3/ Zapraszam wszystkich członków Kół Żywego Różańca z Ryni i z Białobrzegów na Nabożeństwo Pokutne w piątek 22  lutego na godz. 16.30 w kaplicy w Ryni.

4/ W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.30 odbędzie się uroczysta promocja 3 kandydatów na ministrantów i poświęcenie ich stroju liturgicznego – komży.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

6/ Zachęcam do czytania czasopisma katolickie. W aktualnym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy bardzo ciekawy artykuł o modlitwie, bez której nie da się żyć.

W tygodniku  „Idziemy” polecam artykuł „Pielgrzymi czy turyści ?” podsumowanie ŚDM.

7/ Zapraszam ojców i mężczyzn, którzy chcą wsłuchiwać się w Słowo Ojca Niebieskiego, na comiesięczne spotkanie w czwartek 28 lutego o godz. 19.00 na plebanii. W tym miesiącu odwiedzi nas gość specjalny p.Michał Borkowski, psycholog, trener autor portalu byćojcem.pl