Ogłoszenia parafialne 30.06.2019 r. XIII Niedziela zwykła

1/ Pierwszy Piątek lipca to okazja do spowiedzi miesięcznej, w Ryni od  godz. 16.30, a po niej Msza Św. o 17.00., natomiast w Białobrzegach sakrament pokuty od 18.30,  a potem Msza Św. i adoracja do godz. 20.30.

2/ W najbliższą sobotę, Pierwszą Sobotę Miesiąca, zapraszam po Mszy Św. wieczornej na modlitwę różańcową, wynagradzającą Matce Bożej wszelkie zniewagi i grzechy ludzi.

3/ Dziękuję za kolejne ofiary indywidualne: na budowę parkingu w tym tygodniu wpłynęło 100 zł.

4/ Rozpoczęły się wakacje dlatego wszystkich gorąco proszę o modlitwę w int. bezpieczeństwa duszy i ciała, wypoczywających na wakacjach dzieci, młodzieży i dorosłych.

5/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, tygodnika „Idziemy” i „Gościa niedzielnego”.

6/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i po lizaki po Mszy Św.