OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.08.2020 r. XXII Niedziela zwykła

1/ Już pojutrze 1 września, przypada kolejna rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy polegli w walce lub zostali zamordowani. Prośmy też o miłosierdzie Boże dla oprawców, o zdolność przebaczenia dla ofiar tamtych dni.

2/ W pierwszy piątek miesiąca zapraszam do spowiedzi w Ryni od 16.30, a w Białobrzegach od 18.00. Chorych z Komunią Św. odwiedzę w piątek od 9.30. Adresy chorych proszę zgłaszać po Mszy Św. w zakrystii lub telefonicznie.

3/ W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo wynagradzające Matce Bożej wszystkie grzechy i zniewagi wyrządzone jej Niepokalanemu Sercu.

4/ Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, zapraszam na Godzinki o NMP. śpiewane wspólnie o godz. 8.00

5/ Osoby, które zgłosiły się na pielgrzymkę do: Sanktuarium w Oborach 12.09 proszone są o wpłacanie zaliczek 50 zł w celu potwierdzenia swojego udziału w pielgrzymce.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Sanktuarium w Kodniu w sobotę 03.10

6/ Członków Żywego Różańca zapraszam na spotkanie w par. Matki Bożej Pompejańskiej na Żeraniu dnia 5.09 w sobotę od godz. 9.30

7/ Dzieci zapraszam po lizaki po Mszy Św.

8/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.

9/ Ogłoszenie dla rodziców, którzy chcą zgłosić swoje dziecko na przygotowanie do sakramentu bierzmowania (dotyczy uczniów I klasy szkoły średniej) Na rodziców i kandydatów czekam od wtorku 8.09 do soboty 12.09 codziennie po Mszy św. wieczornej czyli ok. 19.30.

10/ Podobna wiadomość dla rodziców uczniów 3 kl. szkoły podstawowej, którzy chcą przygotowywać swoje dziecko do I Komunii Św. Zapraszam do kancelarii w kolejnym tygodniu czyli od 14 do 19.09 po Mszy Św. wieczornej.

11/ Msze Św. wieczorne w dni powszednie będą nadal odprawiane o godz. 19.00 aż do 12 września. Zapraszam i przepraszam za zmianę.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.