OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.01.2021 r. IV niedziela zwykła

1/ We wtorek przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o 8.30 i 18.00 w Białobrzegach. W Ryni Msza Św. o 17.00

Zabieramy na Mszę Św. świece tzw. gromnice.

Jest to święto patronalne wszystkich osób zakonnych, można wysłać znajomym zakonnicom lub zakonnikom życzenia i wyrazić pamięć o nich w modlitwie.

2/ W Pierwszy Piątek Miesiąca 05.02 można skorzystać ze spowiedzi. A dla czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa jest to dzień modlitwy i wynagrodzenia za grzechy popełniane przez ludzi. Zapraszam od 16.30 spowiedź w Ryni, na Mszę Św. o 17.00 a w Białobrzegach spowiedź od 18.00 i Msza Św. o 18.30. Po Mszy Św. jak zwykle okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu.

3/ W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy Św. wieczornej.  Chorych odwiedzę z komunią św. w sobotę od 9.30

4/ W niedzielę 7 lutego, Pierwszą Niedzielę Miesiąca zapraszam na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. jak zwykle na godz.8.00.

5/ Spotkanie Kółek Różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 w Białobrzegach a o 10.30 w Ryni

6/ Od jutra wracamy do Mszy św. wieczornych o godz. 18.00

7/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” Jest także tygodnik „Idziemy”. A dla dzieci polecam „Małego Gościa Niedzielnego”.