OGŁOSZENIA PARAFIALNE

04.10.2020 r.   XXVII Niedziela zwykła

1/ W październiku odmawiamy wspólnie różaniec, w niedziele w Białobrzegach o godz. 8.00,  w Ryni o godz.10.00, natomiast w dni powszednie po Mszy Św. czyli o 18.30. W Ryni wspólna modlitwa różańcowa jest o godz. 18.00 Dzieci z rodzicami zapraszam na modlitwę różańcową w niedzielę po Mszy Św. o  12.30.

2/ W czwartek będzie odprawiona Msza św. w int. Członków Apostolstwa Modlitwy, czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam także nowe osoby, które pragną poznać tę grupę i dołączyć do niej.

3/ Od dziś przyjmuję intencje wypominkowe. W Białobrzegach przy zakrystii i w Ryni przy drzwiach są wyłożone karteczki na wypominki za zmarłych. Zostały one podzielone jak w ubiegłych latach; na jednorazowe odczytane w dniu Wszystkich Św. i roczne odczytywane w kolejne niedziele w Białobrzegach na Mszy Św. o 8.30. lub w Ryni w pierwszą niedzielę miesiąca o 10.30. Proszę aby imiona i nazwiska wpisywać wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami.

4/ Członków Żywego Różańca zapraszam na spotkanie dziś niedzielę po Mszy Św. o 8.30. a w Ryni po Mszy Św. o 10.30.

5/ Dzieci zapraszam po lizaki po Mszy Św.

6/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.

7/ W związku z nasilającą się falą zakażeń wirusem, usilnie zachęcam i zobowiązuję wszystkich wiernych do przestrzegania wymagań sanitarnych, noszenia maseczek w kościele, zachowania dystansu oraz dezynfekcji rąk przy wchodzeniu a także przy spokojnym, rozłożonym w czasie wychodzeniu po Mszy Św. Jeśli nie zadbamy wzajemnie o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, wzrośnie liczba zachorowań lub doprowadzimy znów do sytuacji zamykania kościołów.

8/ Starsi kandydaci do bierzmowania maja swoje spotkanie w najbliższą sobotę 10 października jak zwykle o 9.30.

9/ Spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci z kl. 4 przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w najbliższą niedzielę 11.10 po Mszy Św. o godz. 12.30. Zapraszam.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.