OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5.05.2019 r. III Niedziela Wielkanocna

1/  Spotkanie Kół Różańcowych odbędzie się dziś po Mszy Św. o 8.30, a w Ryni po Mszy Św. o 10.30.

2/ Zapraszam na nabożeństwa majowe w Białobrzegach w nd. o godz. 8.00, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.

W Ryni o godz. 18.00.

3/ Krajowa pielgrzymka Kół Różańcowych na Jasną Górę planowana jest na 1.06.2019. Osoby zainteresowane udziałem w tej pielgrzymce proszę o zgłaszanie się do p. Basi.

4/ W naszej parafii od lat istnieje wspólnota Apostolstwa Modlitwy. Podejmuje ona modlitwę w intencjach polecanych wiernym przez Papieża Franciszka. Członkowie tej wspólnoty mają głęboką cześć dla Najświętszego Serca Pana Jezusa. W zasadach czytamy, że „[…] to, co zostało nazwane apostolstwem modlitwy, pokazało ludziom świeckim sposób, który pomógłby im uczynić każdy dzień poszukiwaniem i znajdowaniem Boga we wszystkim, nawet w sprawach najprostszych i najbardziej prozaicznych, aby kochać i służyć we wszystkim.”

Zapraszamy nowe, chętne osoby do poznania tej wspólnoty w najbliższy czwartek na Mszę św. wieczorną.

5/ W najbliższy wtorek w naszej parafii  będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie to okazja do powierzania p.Jezusowi wszystkich ważnych dla nas spraw, w szczególny sposób modlitwy za maturzystów, powołań kapłańskich, kandydatów do święceń kapłańskich.  Zapraszam wiernych, aby wpisywali swoją gotowość czuwania na modlitwie w konkretnych godzinach od 8.00 do 18.00.

6/ Przypominam ogłoszenie o spływie kajakowym w czasie wakacji. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży szkól średnich, ósmoklasistów oraz ojców z dziećmi w wieku szkolnym. Więcej informacji można uzyskać osobiście.

7/ Przypominam o Pikniku Parafialnym 9 czerwca

        Jedną z wielu atrakcji może być loteria fantowa, z której dochód przeznaczony będzie na spłacanie zadłużenia parkingowego. Jeśli ktoś z nas ma jakieś atrakcyjne przedmioty, którymi chciałby się podzielić z innymi, sprawić komuś radość wygranej, to proszę o przynoszenie takich fantów do kościoła w najbliższym czasie.

8/ Dziękuję za kolejne ofiary indywidualne: na budowę parkingu i na konfesjonał w Ryni.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.