OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8-15.09.2019 r.

1/ Przypominam, że od początku września  w dni powszednie Msze Św. odprawiane są o 18.00.

2/ W tym tygodniu zapraszam do kancelarii rodziców, którzy chcą zgłosić swoje dziecko na przygotowanie do I Komunii Św. Na rodziców czekam codziennie po 18.30. do 20.30, ponieważ już  za tydzień powinniśmy rozpocząć spotkania formacyjne po Mszy Św. o godz. 12.30. Próbę i naukę pieśni przed Mszą Św. rozpoczniemy o godz.12.00. Z tym wiąże się także ogłoszenie porządkowe: w piątek 13.09 po 20.30 zapraszam rodziców do pomocy w uprzątnięciu sali, w której będą się odbywać próby i spotkania dzieci.

3/ Rodziców i uczniów szkół ponadpodstawowych, zainteresowanych formacją katechetyczną i przygotowaniem do Bierzmowania, proszę o zgłoszenia osobiście w kancelarii do końca tego tygodnia.

4/ W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Św. o 17.00 w Ryni.

5/ W sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00

6/ Są jeszcze wolne terminy intencji Mszy Św. w najbliższych dniach i kolejnych tygodniach.

7/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tygodniku IDZIEMY tym razem najciekawszy jest krótki felieton nt. postu, pióra ks. Marka Kruszewskiego.  W GOŚCIU NIEDZIELNYM artykuł o dylemacie moralnym „Chrześcijanin a wojna”.

8/ Są jeszcze wolne miejsca na rekolekcjach dla członków Kół Różańcowych w Loretto w terminie 27-29 września. Zgłoszenia przyjmuje p. Basia.

9/ Pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Lichenia 12 października. Osoby zainteresowane pielgrzymką proszę, aby zgłaszały się do p. Basi

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.