OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9.05.2012 r. VI Niedziela Wielkanocna

1/ Przez cały maj, zapraszam codziennie na nabożeństwo majowe z Litanią Loretańską, w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej a w niedziele o 8.00.

2/ W czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z objawień fatimskich i rocznica zamachu na św. Jana Pawła II. W piątek natomiast będziemy przeżywać święto Św. Macieja Apostoła – wybranego do grona 12-tu po zdradzie Judasza.

3/ Od piątku do naszych modlitw dołączmy nowennę do Ducha Św. – modlitwę o wylanie darów Ducha Św. na Kościół, o ożywienie wiary nas wszystkich.

3/ W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Pan Jezus w 40 dniu po Zmartwychwstaniu wstąpił do nieba, ale uroczystość została przesunięta na niedzielę aby więcej wiernych mogło w niej uczestniczyć i rozważać słowa „idę przygotować Wam miejsce”.

4/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich.

5/ Następna niedziela to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane wtedy na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.