OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9.06.2019 r. UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

1/ Od 1 czerwca Msze Św. w dni powszednie są sprawowane w Białobrzegach o godz. 19.00, a po Mszy Św. zapraszam na nabożeństwo czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwo będzie odprawiane o godz. 8.00. Natomiast w Ryni na nabożeństwo czerwcowe zapraszam o godz. 18.00.

2/ Zbliża się  Uroczystość Bożego Ciała.Zapraszam Parafian do współpracy w przygotowaniu ołtarzy.

Ołtarz główny na Mszy Św. na boisku szkolnym – rodzice dzieci rocznicowych, czyli kl. IV A i IV B

Pierwszy ołtarz na skwerze przed blokiem 47 – mieszkańcy starego osiedla

Drugi przy Pomniku – mieszkańcy Ryni

Trzeci przy restauracji Biały Brzeg – mieszkańcy Białobrzegów

Czwarty przy kościele – mieszkańcy bloków 108-109

Oczywiście do tych grup mogą dołączyć inni wolontariusze. Przy tej okazji pragnę podziękować osobom, które zgodziły się zbierać ofiary na kwiaty do ołtarzy i kościoła.

3/ Dziękuję za kolejne ofiary indywidualne: na budowę parkingu w tym tygodniu wpłynęło 550 zł.

4/ Mamy jeszcze wolne intencje w tym tygodniu: we wt. śr. i sob. a także w przyszłym tygodniu.

5/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, tygodnika „Idziemy” i „Gościa niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

6/ Odpowiadając na liczne zapytania rodziców uczniów kl. II ogłaszam, że uroczysta Pierwsza Komunia Św. zaplanowana jest na niedzielę 7 czerwca 2020 r.

7/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i po lizaki po Mszy Św.

8/ Gorąco zapraszam wszystkich gości i naszych Parafian na Piknik z okazji 25-lecia istnienia naszej parafii.  Rozpoczniemy Mszą Św. o 12.30. Urodzinowy tort przewidziany jest na godz. 15.00.

9/  Przygotowujemy się do spływu kajakowego organizowanego dla młodzieży  oraz ojców z synami. Spotkanie organizacyjne w tej sprawie odbędzie się jutro 10 czerwca o godz. 20.00 w kościele. Zapraszam rodziców i uczniów zainteresowanych  wyjazdem.