POŚWIĘCENIE ZALEWU 2017 (FOTORELACJA)

Kolejną relacją zdjęciową z życia naszej Parafii jest rozpoczęcie sezonu kąpielowo-pływackiego Mszą świętą polową, sprawowaną 1 lipca nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego. Była to modlitwa o błogosławieństwo Boże i opiekę dla wszystkich którzy będą tu wypoczywać. Pogoda tego dnia zbytnio nie sprzyjała ale nie wystraszyło to naszych parafian. 

Po Mszy świętej nie mogło zabraknąć ogniska, kiełbasek i wspólnego śpiewu przy akompaniamencie gitary 🙂

W tym miejscu należy zaznaczyć, że poniżej na trzech kolejnych zdjęciach można zobaczyć naszego parafialnego Fotografa – p. Magdalenę Garbacz. Podkreślamy to, gdyż zazwyczaj jest ona ukryta za sprzętem fotograficznym, a w naszych fotorelacjach tylko wspomniana jako wykonawca zdjęć. Umieszczamy te zdjęcia, aby każdy mógł wreszcie zobaczyć, kto tak wyjątkowo utrwala na zdjęciach życie naszej parafii 😛
Dziękujemy:
Szkole Windsurfingu Ventus za pomoc w organizacji Mszy i ogniska
Magdalenie Garbacz za wykonanie i udostępnienie zdjęć
Naszym Parafianom i Gościom za przybycie, wspólną modlitwę i radosne spotkanie 🙂

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.