PREMIERA NAJNOWSZEGO FILMU O BŁ. KAROLINIE – „ZERWANY KŁOS”

bigone_4

14 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się premiera Zerwanego kłosa – filmu fabularnego o bł. Karolinie Kózkównie w reżyserii Witolda Ludwiga. Do realizacji produkcji zaangażowano studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, którzy na planie doskonalili warsztat sztuki aktorskiej i rozwijali  umiejętności techniczne.

poster1_big

Film pt: „Zerwany kłos” zostanie zaprezentowany publiczności na zakończenie jubileuszowych obchodów 102 rocznicy śmierci bł. Karoliny Kózkówny. Premiera będzie zarazem wotum wdzięczności za dar spotkania z Ojcem Świętym Franciszkiem w Polsce podczas ŚDM.

PROJEKCJA 14 LISTOPADA O GODZ. 18.00
!!! WSTĘP NA FILM JEST BEZPŁATNY !!!
I DOSTĘPNY TYLKO DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Więcej informacji o filmie tutaj: http://zerwanyklos.pl/#

————————

NASZA PARAFIA ORGANIZUJE WSPÓLNY AUTOKAROWY WYJAZD NA FILM 
Jedyny koszt to opłata za przejazd zamówionym autokarem

Bardzo serdecznie zapraszamy.
Dla naszych Parafian jest to dobry sposób przygotowania do zbliżającej się Uroczystości Odpustowej ku czci bł. Karoliny – naszej patronki.

Chętnych prosimy o dokonywanie zapisów u Pani Barbary Jankojć osobiście lub pod nr tel 533-480-655
Liczba miejsc jest ograniczona.

poster2_bigposter3_big

Dodaj komentarz