Program liturgii w czasie Triduum i Świąt Wielkanocnych

Wielki Czwartek 18 kwietnia

godz. 10.00 w katedrze Warszawsko-Praskiej Msza Św. Krzyżma z udziałem biskupów i większości kapłanów naszej diecezji.

godz. 19.00 Msza Św. Wieczerzy Pańskiej spotykamy się w naszym parafialnym Wieczerniku w Białobrzegach.

Wielki Piątek  19 kwietnia

godz. 15.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ z nowenną i koronką w Ryni.

godz. 17.30 DROGA KRZYŻOWA ulicami Białobrzegów. Zaczynamy przy krzyżu na Osiedlu Wojskowym, obok poczty i idziemy w skupieniu ulicami Wojska Polskiego i Wczasową do  kościoła. Można zabrać ze sobą zapalone lampki i znicze. Zapraszam też przynajmniej 10 mężczyzn, w celu organizacji niezbędnej Służby Porządkowej, dla naszego bezpieczeństwa.

godz. 19.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ w Białobrzegach

Za udział w Adoracji Krzyża podczas Liturgii można uzyskać odpust zupełny. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. W tym dniu rozpoczynamy modlitwę  nowenną do Bożego Miłosierdzia

Wielka Sobota  20 kwietnia

Adoracja przy Grobie Pańskim od 9.00 do 18.00 Święcenie pokarmów w Białobrzegach 8.30, 9.00 10.00 13.00 w Ryni godz. 11.00.

godz. 15.00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia.Przy tej okazji będzie można nabywać wodę święconą. godz. 20.00 Wigilia Paschalna z procesją

Niedziela Wielkanocna

godz. 6.00   w Białobrzegach Msza Św. Rezurekcyjna. godz. 8.00   w Ryni Msza Św. Rezurekcyjna. godz. 12.30 w Białobrzegach

Poniedziałek Wielkanocny według porządku niedzielnego.