OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.04.2019 r. Niedziela Palmowa

1/ Niedziela Palmowa wprowadza nas w przeżywanie Męki, Śmierci P.Jezusa a potem w tajemnicę naszej wiary jaką jest Zmartwychwstanie. Służą temu specjalne Misteria Triduum Paschalnego. Dlatego zapraszam wszystkich wiernych
w Wielki Czwartek na Mszę Wieczerzy Pańskiej o 19.00,
w Wielki Piątek zapraszam na:
– Liturgię Męki Pańskiej, w Ryni połączoną z adoracja Krzyża o godz. 15.00
Drogę Krzyżową ulicami Białobrzegów  o godz. 17.30
Liturgię Męki Pańskiej, połączoną z adoracja Krzyża o godz. 19.00.
Wigilia Paschalna w sobotę po zapadnięciu zmroku czyli o godz. 20.00. Dokładny program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i stronie naszej parafii.


2/ Ponieważ podczas Uroczystej Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek będziemy przeżywać także I rocznicę Komunii Św. dzieci z klas 4a i 4b, zapraszam uczniów i ich rodziców do spowiedzi jeśli nie mieli jeszcze okazji uczynić tego wcześniej np. w czasie rekolekcji. Zapraszam więc do  spowiedzi we wtorek i w środę po Mszy Św. wieczornej czyli od 18.30

3/ Spotkanie ministrantów i próba przedświąteczna odbędzie się  we wtorek 16.04 o 16.30 w kościele. Proszę rodziców o podanie informacji kto ze służby liturgicznej będzie obecny w czasie Triduum Paschalnego w parafii.

4/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, dla dorosłych tygodniki „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.

5/ Serdecznie dziękuję wszystkim za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.

     

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.