JUBILEUSZ KSIĘDZA PROBOSZCZA (FOTORELACJA)

28 maja 2017 r. nasz Proboszcz – Ks. Marek Kruszewski obchodził 25 rocznicę Święceń Kapłańskich. Zaproszeni zostali nasi parafianie i goście z zewnątrz, dla wszystkich drzwi były otwarte. Ostatecznie ilość uczestników przerosła przypuszczenia organizatorów.

Rozpoczęliśmy uroczystą Mszą świętą w naszym parafialnym kościele, a po niej nastąpiła druga część świętowania, już na świeżym powietrzu – Piknik Parafialny 🙂 Impreza jakiej jeszcze nie było 🙂

Gdyby całość ująć w jakieś jedno wyrażenie, to można by powiedzieć, że – NIEŹLE SIĘ DZIAŁO? Kto nie był, niech żałuje 😛
Choć tu i ówdzie słychać było od naszych parafian, że chyba na tym jednym razie się nie skończy 🙂 A zatem z niecierpliwością czekamy na powtórkę.

A jak było, to zobaczcie sami, tylko zarezerwujcie sobie trochę czasu, bo galeria jest znaczna 🙂


Na początku składanie życzeń…

od Rady Parafialnej, Apostolstwa Modlitwy i przedstawicieli Samorządowców…

od Żywego Różańca…

od Ministrantów…

od dyrekcji nauczycieli, pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej w Białobrzegach…

od naszego Przedszkola…

oraz od Parafian i Gości…

Na naszym Pikniku ciągle się działo 🙂
Tu dla naszych najmłodszych – malowanie twarzy…

Tu dla każdego, coś smacznego…

Nie zabrakło też występów najmłodszych…

A po życzeniach i jedzonku – świetna zabawa:
Czyżby KACZUCHY? 🙂

Panie zapraszamy do KANKANA…

A Panów do ZORBY…

BELGIJNKĘ też potrafimy! A co?…

Koncert Ks. Proboszcza na nowej gitarze…

Akompaniament Ks. Proboszcza a śpiew wielu utalentowanych artystów…

Zapraszamy do zabawy Małych…

…i Dużych 🙂 

„DAMA W LEWO, DAMA W PRAWO”…

…a tu POLECZKA

A na koniec „POLONEZA czas zacząć”…

Dla co niektórych wspólna zabawa to za mało 😛

„sweet focia na fejsika” z Jubilatem 😛

I nie tylko z Jubilatem… 🙂

A na rozstanie kilka „Lampionów Szczęścia”

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować ten piękny Jubileusz. Piszę wszystkim, ponieważ było ich tak wielu (przeszło 80 osób), że trudno byłoby ich wszystkich wymienić z imienia i nazwiska, a wielu pewnie by tego nawet nie chciało. To piękny czas, który pokazał siłę naszej wspólnoty parafialnej, mnogość talentów i umiejętność zjednoczenia się dla dobra wielu. To ważne cechy, które niech wśród nas zawsze będą i wciąż się mnożą.

Dziękujemy wszystkim gościom, zwłaszcza naszym parafianom za udział i ich piękną zabawę 🙂

Wreszcie dziękujemy temu, dzięki któremu mogliśmy się spotkać – samemu Jubilatowi, Księdzu Markowi, naszemu Proboszczowi. Szkoda, że 25 lat tylko raz w życiu, ale już z utęsknieniem wypatrujemy 50 rocznicy, życząc, aby, nasz proboszcz pozostał nasz 🙂 Wiele łask Bożych, Księże, zdrowia i sił do prowadzenia naszej Parafii. Szczęść Boże.

A nam wszystkim, kolejnego takiego spotkania – może już za rok 🙂
_____________________
Dziękujemy naszemu parafialnemu fotografowi – Pani Magdalenie Garbacz za wykonanie, przygotowanie i udostępnienie nam zdjęć. Dzięki niej, nie mam chyba takiego wydarzenia w naszej parafii, nawet nieoficjalnego, którego nie uwieczniłby jej aparat 😛 Pozdrawiam

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.