OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.12.2019 r. I Niedziela Adwentu

1/ Zapraszam w dni powszednie o 7.15. na Roraty – Mszę oczekiwania z Maryją na narodzenie Jej Syna. Na roraty przychodzimy z lampionami. Dzieci zapraszam, aby również przychodziły na tę Mszę Św. przed lekcjami.

2/ W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi miesięcznej w Ryni od 16.30. Msza Św. o 17.00. i Litania do serca P.Jezusa Od 18.00. spowiedź w Białobrzegach, Msza Św. o 18.30. i jak co tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00.

3/ W sobotę po roratach zapraszam na comiesięczne  nabożeństwo wynagradzające M.B. wszelkie grzechy ludzi. W sobotę odwiedzę chorych z Komunią Św. od godz. 9.30.

4/ Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii przeżywać będziemy w dniach

  8 – 10 grudnia,  w niedzielę, poniedziałek i wtorek. Poprowadzi je ks. Jarosław Balikowski. Będzie też wtedy okazja do spowiedzi przedświątecznej

5/ Rodzice i dzieci z klasy 3 maja swoje spotkanie formacyjne w niedzielę 15 grudnia jak zwykle o godz. 12.30. A wspólne śpiewanie zaczynamy już o 12.10.

6/ Ponawiam zaproszenie na spektakl „SCROOGE- opowieść wigilijna” w sobotę 7.12. Zbiórka dla wyjeżdżających o godz. 14.00. przed kościołem. Aby wyjazd doszedł do skutku dziś trzeba zgłosić swoją gotowość w zakrystii.

7/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, które pomagają nam dobrze przeżyć ten Adwent.

8/ Jak zawsze dzieci po Mszy Św. zapraszam po indywidualne błogosławieństwo i lizaki.

9/ Opłatki wigilijne są dostępne od dziś w zakrystii po Mszy Św., a także będą rozprowadzane przez pomocników kościelnych, tak jak w ubiegłym roku. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na spłatę kolejnej raty kredytu parkingowego.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.