OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.03.2020 r. II Niedziela Wielkiego Postu.

1/ Z okazji Dnia Kobiet , wszystkim paniom i pannom składam najserdeczniejsze życzenia, ciepła, radości i świętości, na każdy dzień życia.

2/  Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii. Program:

                dziś  konferencja na każdej Mszy Św.

                w poniedziałek i wtorek

                8.30   Msza św. z nauka ogólną

                10.00 Nauka dla uczniów Szkoły Podstawowej

                17.00 Msza Św. z nauką ogólną  w Ryni

                19.00 Msza Św. z nauką ogólną  

       Okazja do spowiedzi w pon. i wt. na pół godz. przed każdą Mszą św. Wykorzystajmy ten czas łaski na podjęcie pracy wielkopostnej nad swoją duszą. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę, żeby nie umknęło nam coś najważniejszego. Rodziców proszę aby pomogli dzieciom w dobrym przygotowaniu do spowiedzi.

3/ Panie z Kółek Różańcowych zapowiadają, że przygotują palmy i będą je rozprowadzać w Niedzielę Palmowa przed każdą Mszą Św. w Białobrzegach i Ryni. Dochód z tej akcji przeznaczony jest  na utrzymanie obu naszych  świątyń

4/ Spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 15 marca po Mszy Św. o 12.30.  Wszystkie dzieci zapraszam już o 12.00 aby uczyć się śpiewać pieśni na Mszę św.

5/ Zaprzyjaźniona parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 3-10.10.2020 r. Więcej informacji i na plakacie w gablocie i na naszej stronie parafialnej. Proszę aby osoby zainteresowane zgłaszały się do zakrystii

6/ Przyjmuję zgłoszenia na udział w beatyfikacji Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego 7.06.2020 r.  Należy zgłaszać się w tym tygodniu, ponieważ wszystkie parafie mają podać do kurii zapotrzebowanie już ok. 15.03.

7/ Już dziś zapraszam członków Kół Różańcowych na kolejne diecezjalne spotkanie Żywego Różańca 25.04- sobota, w par. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu. (parafia ks. Dariusza SKWARSKIEGO). 

8/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

9/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich.

10/  Kandydaci do Bierzmowania mają swoje spotkanie w sobotę 14 marca o 9.20

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.