OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.02.2019 r.

V niedziela zwykła.

1/ Otrzymałem zaproszenie dla naszych Parafian na koncert zespołu  „NiemaGOtu”. Koncert odbędzie się w kościele p.w. N.M.Panny Wspomożycielki Wiernych w Stanisławowie I w najbliższą niedzielę 17.02 o godz. 19.00 Więcej informacji na plakacie w tablicy ogłoszeń

2/ Jutro przypada wspomnienie N.M.Panny z Lourdes jest to Światowy Dzień Chorego dlatego pamiętajmy o szczególnej modlitwie za chorych na ciele i duszy, naszych Parafianach, naszych krewnych.

3/ Już dziś zapraszam wszystkich członków Kół Żywego Różańca z Ryni i z Białobrzegów na Nabożeństwo Pokutne w piątek 22  lutego na godz. 16.30 w kaplicy w Ryni.

4/ Spotkanie formacyjne ministrantów odbędzie się w przyszłą niedzielę 17.02 po Mszy Św. o 12.30. Zapraszam.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

6/ Polecam do czytania czasopisma katolickie. W aktualnym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy odpowiedź na pyt. dlaczego Maryja płakała nad światem podczas objawień z Akity?.

W tygodniku „Idziemy” w związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Chorego można przeczytać m.in. artykuł o tym kto i w jakich warunkach może przyjąć sakrament Namaszczenia Chorych.