OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.06.2018 r. X Niedziela zwykła.

 

1/ Dobiega końca czas nawiedzenia naszej diecezji przez wizerunek M.B. Jasnogórskiej. Dlatego ks. biskup zaprasza wszystkich wiernych na Mszę Św. dziękczynną 16.06 w sobotę o godz. 11.00 odprawianą w kościele na Placu Szembeka.

 

2/ W tym tyg. obchodzić będziemy święto Św. Barnaby Ap. i wspomnienia Św. Antoniego, Bł. Michała Kozala.

 

3/Ponieważ rozpoczął się czas wypoczynku, podejmijmy bardziej intensywną modlitwę za tych którzy korzystają z samochodów, łodzi, wody, o roztropność dla nich, o bezpieczeństwo, o szanowanie życia swojego i innych.

 

4/ Od początku czerwca do końca sierpnia Msza Św. wieczorna w dni powszednie sprawowana będzie o godz. 19.00. A w czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane po Mszy Św.

 

5/ Zachęcam do czytania naszej prasy katolickiej, w dzisiejszym numerze tygodnika „IDZIEMY” znajdziemy wiele ciekawych artykułów, dlatego nie reklamuje żadnego szczególnie.

 

6/ Jak zawsze zapraszam dzieci po zakończeniu Mszy Św. po indywidualne błogosławieństwo, a potem po lizaki.

 

7/ Dziś o godz. 12.15 z Placu Trzech Krzyży w Warszawie wyruszy XIII Marsz dla Życia i Rodziny. Łączmy się w modlitwie z tymi, którzy swoją obecnością manifestują poparcie dla wartości jaką jest ŻYCIE i RODZINA.

 

8/ Zapowiedź przedślubna Andrzej PAŹ kawaler z Wyszkowa i Jolanta ŚWIDERSKA panna z naszej parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.