OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.11.2019 r. XXXII niedziela zwykła

1/ Za tydzień będziemy przeżywać w naszej parafii odpust z okazji święta naszej Patronki bł. Karoliny Kózkówny. Już o godz. 8.00 zapraszam na nabożeństwo ku Jej czci połączone z ucałowaniem relikwii i modlitwą w różnych naszych intencjach, składanych do kasetki na kracie przy wejściu do kościoła. Główna Msza Św. o godz. 12.30. Homilię wygłosi ks. Piotr Główka, który przez 15 lat pracował na Ukrainie. Po Mszy Św. jeśli pogoda pozwoli, procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2/ W związku z przygotowaniem do odpustu zapraszam mężczyzn oraz młodzież do pomocy w porządkowaniu terenu wokół kościoła i dekorowania fasady naszej świątyni w sobotę 16.11 od godz. 11.00. Warto zabrać ze sobą jakieś grabie, miotłę.

3/ Spotkanie ministrantów odbędzie się w sobotę 16 listopada o godz. 9.30.

4/ Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się 17 listopada bezpośrednio po uroczystościach odpustowych.

5/ Składam serdeczne podziękowanie za kolejne ofiary na konfesjonał w Ryni, wpłynęło 1820 zł.

6/ Na naszej stronie parafialnej możemy znaleźć kilka informacji nt Apostolstwa Modlitwy, wspólnoty ludzi pragnących pogłębiać swoje życie duchowe. 

7/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, które w tych numerach uczą nas patriotyzmu.

8/ Oczywiście jak zawsze dzieci po Mszy Św. otrzymają indywidualne błogosławieństwo, a od ministrantów lizaki.

9/ Przypominam, że na ekranach kin pojawił się bardzo dobry film pt. „Nieplanowane”. Gorąco zachęcam do jego obejrzenia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.