OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.04.2021 r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

1/  Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Każdy, kto w stanie łaski uświęcającej przyjął lub w najbliższych dniach przyjmie Komunię Św. z taką intencją i uczestniczy dziś w liturgii sprawowanej ku czci Miłosierdzia Bożego (czyli np. w tej Mszy Św.) oraz pomodli się w intencjach Papieża (Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga) może uzyskać łaskę darowania wszelkich win i kar, przyrównywaną do Sakramentu Chrztu.

2/ Zapraszam na wspólną modlitwę o 15.00 w godz. miłosierdzia. Dziś przed Najświętszym Sakramentem odmówimy wspólnie koronkę i litanię do Bożego Miłosierdzia.

3/ Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, jest to okazja do wsparcia dzieł charytatywnych w parafii i diecezji.

4/ Ze względu na epidemię kina są zamknięte, ale w internecie można obejrzeć ważny i ciekawy film „Wyrok na niewinnych” Film będzie dostępny od 18 kwietnia na stronie www.RafaelKino.pl

Jest to historia najgłośniejszego i najbardziej brzemiennego w skutkach dramatu sądowego. Głównym bohaterem jest dr Bernard NATHANSON, zagorzały zwolennik aborcji, który po kilku latach stał się obrońcą życia i nakręcił inny film „Niemy krzyk”. Więcej można przeczytać na plakacie w gablocie oraz w naszych ogłoszeniach na stronie parafialnej

5/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. Warto przeczytać artykuł o Bożym miłosierdziu w „GOŚCIU NIEDZIELNYM”, albo w tygodniku „IDZIEMY”.

6/ W najbliższym czasie sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Patrycja GOŚCICKA zd. ZAKRZEWSKA z Nieporętu  i Kamil GOŚCICKI z naszej parafii.

7/ W przyszłą niedzielę 18.04 zapraszam na nabożeństwo ku czci bł.  Karoliny naszej Patronki o godz. 8.00

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.