OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.11.2018 r. XXXII Niedziela zwykła.

1/ Już w najbliższą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii odpust z okazji święta naszej Patronki bł. Karoliny Kózkówny. O godz. 800 zapraszam na nabożeństwo ku Jej czci połączone z ucałowaniem relikwii i modlitwą w różnych naszych intencjach, składanych do kasetki na kracie przy wejściu do kościoła. Główna Msza Św. o godz. 1230. Homilię wygłosi Notariusz Wydziału Sakramentalnego w Kurii Warszawsko-Praskiej ks. Maciej Miętek. Po Mszy Św. jeśli pogoda pozwoli, procesja eucharystyczna wokół kościoła.

Po zakończeniu procesji ok. 1400 zapraszamy na koncert p. Marii BOBER poświęcony bł. Karolinie Kózkównej.

2/ Zbiórka ministrantów przed odpustem w sobotę 17.11 godz. 1000.

3/ Na odpust zostali zaproszeni także księża z okolicznych parafii z ks. Dziekanem na czele. Chciałbym poczęstować ich obiadem i ciastem po zakończeniu koncertu. Niestety moje umiejętności kulinarne są zbyt skromne. Dlatego potrzebuje dwóch zdolnych pań gotowych poświęcić swój czas i umiejętności, jako pomoc w tym działaniu.

4/ Są jeszcze wolne intencje Mszy Św. w tym tyg. i w kolejnych także.

5/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich. W „Gościu Niedzielnym” artykuł o Synodzie Biskupów w Rzymie, oraz bliższy nam temat „Dlaczego prąd zdrożeje”. Natomiast w  tygodniku „Idziemy” przeczytamy o nauczaniu Św. Jana Pawła II nt. Ojczyzny w artykule „Dwie rocznice”.

6/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.