OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.02.2020 r.

1/ We wtorek 18 dzień miesiąca, zapraszam na comiesięczne nabożeństwo ku czci naszej Patronki Bł. Karoliny po Mszy Św. wieczornej. Będziemy polecać Bogu przez jej wstawiennictwo wszystkie nasze intencje, dzieci, młodzież, oraz te wypisane na kartkach i złożone w puszcze na kracie przy wejściu do kościoła.

2/ W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 8.30 polecać będziemy Miłosiernemu Bogu naszego zmarłego proboszcza ks. Krzysztofa KRZESIŃSKIEGO w trzecią rocznicę jego śmierci. Zapraszam

3/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W aktualnym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy artykuł o nowej książce papieża Franciszka o św. Janie Pawle II.

Tygodnik  „Idziemy” podejmuje temat osób samotnych i „singli”. Jest również „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.

4/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

5/ Zapraszam ojców i mężczyzn, którzy chcą wsłuchiwać się w Słowo Ojca Niebieskiego, na comiesięczne spotkanie w czwartek 27 lutego o godz. 19.00 na plebanii.