OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.03.2020 r.

1/ W związku z zagrożeniem epidemicznym zapraszam na dodatkowe Msze Św. w sobotę o 18.00. w Białobrzegach, a o 19.00. w Rynii – sprawowane wg formularza niedzielnego.   W niedziele oprócz Mszy Św. o 8.30.   10.30.  i 12.30. dodatkowa Msza Św. w Ryni zostanie odprawiona o 19.00. natomiast w Białobrzegach o 20.00. Na tych dodatkowych Mszach św. są jeszcze wolne intencje.

      Dbajmy o to aby liczba wiernych, w naszych warunkach kościoła i kaplicy, była bezpieczna, tzn. nie przekraczała 25 osób, a odległości między każdym wynosiły min 1,5 m. także podczas przystępowania do Komunii św. i wychodzenia z kościoła.

2/ Dnia 25 marca dzień Świętości życia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Modlimy się w tym dniu w int. rodziców oczekujących narodzenia dziecka oraz tych, którzy wypraszają dla siebie łaskę rodzicielstwa.

3/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tyg. Idziemy o.Józef Augustyn odpowiada na pyt. „Czy Bóg posługuje się chorobą aby nas skłonić do nawrócenia?”

4/ Przypominam, ze w każdy piątek po zakończeniu Mszy Św. i Drogi Krzyżowej trwa cicha, osobista adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi aż do godz. 20.00. Zapraszam.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.