OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.12.2019. r. IV Niedziela Adwentu.

1/ Przed nami  ostatnie w tym Adwencie roraty jutro i we wtorek o godz. 7.15.

24.12.           22.00. PASTERKA w RYNII

25.12.           0.00. PASTERKA w BIAŁOBRZEGACH

Dalej w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze Św. będą sprawowane według porządku niedzielnego.

2/ Taca na Pasterce przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia,

w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, na budowę nowych świątyń

w naszej diecezji.

3/ Z powodu wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą  przez cały styczeń Msze Św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 7.15. Wyjątek stanowi tylko Pierwszy Piątek. Msza Św. w Ryni o 17.00. a w Białobrzegach o 18.30. a po niej adoracja. W tym, dniu nie ma kolędy. Szczegółowy program kolędy podam w przyszłą niedzielę, w Uroczystość Św. Rodziny.

3/ Świece CARITAS i opłatki wigilijne są dostępne po Mszach Św. w zakrystii. Bardzo dziękuję wszystkim pomocnikom kościelnym, którzy podejmowali posługę roznoszenia opłatków do mieszkań parafian. Bóg zapłać.

4/ Spotkanie opłatkowe Członków Kółek Różańcowych odbędzie się w najbliższą niedzielę  o godz. 14.00 w Ryni. Wyjazd do Ryni o godz. 13.45. z pętli autobusowej przy osiedlu.

5/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.

6/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.