OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.08.2020 r. XXI niedziela zwykła

1/ W tym tygodniu czeka nas:

        w poniedziałek święto św. Bartłomieja Ap.

        w środę 26.08 uroczystość N.M.P. CZĘSTOCHOWSKIEJ; Msza św. w Ryni o 17.00. i w Białobrzegach o 19.00.

        w czwartek wspomnienie św. Moniki

        w piątek wspomnienie  św. Augustyna

        w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

2/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. Tygodnik IDZIEMY podejmuje kilka tematów; m.in. o tegorocznym pielgrzymowaniu na Jasną Górę, o demografii i polityce, czyli o tym że za 80 lat Polaków może być niewiele ponad 15 mln. „Gość Niedzielny” zaprasza nas do sanktuarium Królowej Tatr.

3/ Dziękuję pielgrzymom z autobusu na Jasną Górę za pełną modlitwy i życzliwości atmosferę w czasie pielgrzymki oraz za ich dar modlitwy w int. całej parafii, a także za ofiarę materialną przez nich złożoną.

4/ Przypominam, że nasza parafia organizuje pielgrzymkę do:

Sanktuarium w Oborach 12.09

Sanktuarium w Kodniu 03.10

5/ Członków Żywego Różańca zapraszam na spotkanie w par. Matki Bożej Pompejańskiej na Żeraniu dnia 5.09 w sobotę od godz. 9.30

6/ Dzieci zapraszam po lizaki po Mszy Św.

7/ Powoli kończą się wakacje i czas urlopów, niestety nie kończy się epidemia, dlatego wytrwajmy w modlitwie za wypoczywających i za chorych. Trwajmy też w dobrych nawykach zachowania bezpiecznych odległości, chodzimy w maseczkach, dezynfekujemy ręce. Dbajmy o zdrowie swoje i innych, aby np. dzieci mogły wrócić bezpiecznie do normalnej nauki szkolnej.

8/ Comiesięczne spotkanie ojców ze Słowem Bożym odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy Św. wieczornej, czyli ok godz. 19.30. Zapraszam także nowych ojców z Pismem Św.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.