OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.05.2020 r. VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pana Jezusa

1/ We wtorek obchodzimy Dzień Matki, pamiętajmy o życzeniach i wdzięcznej modlitwie w intencji naszych mam, tych żyjących i tych, które już odeszły z tego świata.

2/ Ten tydzień to nasze przygotowanie na Zesłanie Ducha Św. Podejmijmy modlitwę nowenną, błagając o Jego zstąpienie na nas i dary potrzebne w życiu.  Wspólna modlitwa codziennie podczas nabożeństwa majowego. Zesłanie Ducha Św. zamyka okres wielkanocnej spowiedzi i Komunii Św.

3/ Niebawem zacznie się czerwiec i nabożeństwa z Litanią do serca P.Jezusa. Przypominam, że w czerwcu Msza Św. wieczorna od poniedziałku do piątku w  Białobrzegach będzie sprawowana o godz. 19.00. Wyjątek stanowi sobota ze względu na dodatkową Mszę Św. w Ryni o 19.00.

4/ Zachęcam do lektury czasopism katolickich. W „GOŚCIU NIEDZIELNYM” możemy przeczytać czym jest Paruzja i czy możemy jej doczekać.

Natomiast w tygodniku „IDZIEMY” zwróćmy uwagę na artykuł „Apostolstwo cierpienia” o „Zapiskach więziennych” Prymasa Tysiąclecia.

5/ Składam serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” za ofiary na utrzymanie kościoła i kaplicy.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.