OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.11.2019 r. XXXIV niedziela zwykła UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1/ Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, czyli Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. We wszystkich parafiach w Polsce odczytywany jest Akt Przyjęcia  Jezusa Chrystusa za Króla i Pana każdego wiernego, my także uczynimy to za chwilę.

2/ Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego, uroczystego przeżycia święta naszej Patronki, Bł. Karoliny.

3/ Za tydzień zaczynamy Adwent. Zapraszam w dni powszednie o 7.15 na Roraty – Mszę oczekiwania z Maryją na narodzenie Jej Syna. Dzieci zapraszam, aby również przychodziły na tę Mszę Św. przed lekcjami.

4/ Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii przeżywać będziemy w dniach 8 – 10 grudnia,  w niedzielę, poniedziałek i wtorek. Będzie też wtedy okazja do spowiedzi przedświątecznej.

5/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” z dodatkiem- kalendarzem na rok 2020 z JP II. Jest także tygodnik „Idziemy” A dla dzieci polecam „Małego Gościa Niedzielnego” w którym znajdziemy lampion do własnoręcznego złożenia i instrukcję jak dobrze przygotować się na Boże Narodzenie.

6/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

7/ W najbliższy piątek po Mszy Św. wieczornej zapraszam na spotkanie ojców ze Słowem Boga Ojca. Zabieramy ze sobą Pismo Św.

8/ Wychowawcy i klerycy Seminarium Duchownego w Warszawie – Tarchominie zapraszają na sztukę teatralną p.t. „SCROOGE- opowieść wigilijna” Terminy i godz. spektakli wypisane są na plakacie przed kościołem. Może uda się zorganizować wspólny wyjazd na to przedstawienie np. w sob. 07.12 o 15.00 razem z ministrantami. Zapraszam.

9/ Są jeszcze wolne intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu i prawie przez cały grudzień.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.