OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.11.2018 r. XXXIV Niedziela zwykła. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1/ Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, czyli Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. We wszystkich parafiach w Polsce odczytywany jest Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana każdego wiernego, my także uczynimy to za chwilę przed Najświętszym Sakramentem.

2/ Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego, uroczystego przeżycia święta naszej Patronki, Bł. Karoliny.

3/ Za tydzień zaczynamy Adwent. Zapraszam w dni powszednie o 7.15 na Roraty – Mszę czuwania z Maryją na narodzenie Jej Syna. Dzieci zapraszam, aby również przychodziły na tę Mszę Św. przed lekcjami.

4/ Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii przeżywać będziemy w dniach

9 – 11 grudnia, w niedzielę, poniedziałek i wtorek. Będzie też wtedy okazja do spowiedzi przedświątecznej.

5/ Zachęcam do czytania czasopism katolickich „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”

6/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

7/ W najbliższy czwartek po Mszy Św. wieczornej zapraszam na spotkanie ojców ze Słowem Boga Ojca. Zabieramy ze sobą Pismo Św.

8/ Wychowawcy i klerycy Seminarium Duchownego w Warszawie – Tarchominie zapraszają na sztukę teatralną p.t. „Czy zobaczę Cię jutro?” Terminy i godz. spektakli wypisane są na plakacie przed kościołem. Może uda się zorganizować wspólny wyjazd na to przedstawienie np. w nd. 16.12 o 15.00 razem z ministrantami. Zapraszam.

9/ Wójt i Rada Gminy NIEPORĘT  zapraszają seniorów na spotkanie opłatkowe 8 grudnia o 13.00 w auli szkoły w Stanisławowie Pierwszym. z naszej parafii wyruszy autokar z Ryni ok 12.15 potem przystanek przy kościele i na pętli przy osiedlu. Zapraszamy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.