OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.01.2020 r. III Niedziela zwykła.

1/ Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 14 i 21 marca w godz. 9.00-15.00. Narzeczonych zainteresowanych udziałem w tym kursie proszę o zgłaszanie się osobiście lub telefonicznie.

2/ Na spłatę długu parkingowego wpłynęły kolejne ofiary: łącznie 1050 zł., za które składam serdeczne „Bóg zapłać”.

3/ W najbliższą sobotę 1 lutego zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Matce Bożej wszelkie grzechy i zniewagi popełnione wobec Jej Niepokalanego Serca. Nabożeństwo odbędzie się po Mszy Św. odprawionej o godz. 18.00. Od tego dnia wracamy do Mszy Św. wieczornych.

4/ Również w sobotę odwiedzę chorych z Komunią Św. od godz. 9.30. Adresy chorych proszę zgłaszać po Mszy Św.  w zakrystii.

5/ W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy św. dokonam poświecenia świec, które zapalamy jako znak Chrystusa – Światłości dla narodów. Jest to również dzień szczególnej modlitwy w intencji osób, które ofiarowały się Bogu na służbę w zakonach żeńskich i męskich – Dzień Życia Konsekrowanego.

6/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich. W tygodniku IDZIEMY znajdziemy artykuł „Za trudna Biblia?” o trudnościach w rozumieniu Pisma Św. W kolejnym numerze GOŚCIA NIEDZIELNEGO o inicjatywie papieża Franciszka dotyczącej ustanowienia Niedzieli Słowa Bożego.

7/ W sobotę 8 lutego odbędzie się na warszawskim Ursynowie spotkanie dla ojców zatytułowane „Jak być bohaterem dla swojej córki” Więcej szczegółów znajdziemy na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń albo na www.wojownicymaryi.pl

8/Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

9/ Program wizyty kolędowej: 

27.01 pn. od 16.30       ul. Kąpielowa i ul. Piwna

28.01 wt.  od 16.30       ul. Wojska Polskiego

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.