OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.03.2019 r. IV Niedziela Wielkiego Postu

1/ Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii zaczną się w najbliższy czwartek 4.04 i trwać będą do niedzieli 7.04. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i internetowej stronie parafialnej.

2/ W tym tygodniu, dokładnie w Pierwszy Piątek Miesiąca, w ramach rekolekcji, będzie okazja do spowiedzi. Chorych z Komunią Św. odwiedzę wyjątkowo w sobotę od godz. 10.30. Również w sobotę po porannej Mszy Św. o 8.30 zapraszam na comiesięczne nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

3/ Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia wizyty ks. Biskupa w naszej parafii. Dziękuję paniom, które przygotowały obiady, p. Krzysztofowi Ciszkowskiemu, właścicielowi „Laguny” i jego pracownicom. Dziękuję przedstawicielom Ryni za piękne powitanie ks. Biskupa, wszystkim czytającym Słowo Boże podczas Liturgii.

W tygodniku „Idziemy” można znaleźć krótką relację z naszych uroczystości.

4/ Zachęcam do czytania naszych czasopism katolickich, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, dla dorosłych tygodniki „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.

5/ Jak zawsze, dzieci zapraszam po Mszy Św. po błogosławieństwo i lizaki.

6/ W przyszłą niedzielę 7 kwietnia odbędzie się Marsz Świętości Życia. Rozpocznie się Mszą Św. w Katedrze warszawsko-praskiej o godz. 11.00, po niej wszyscy uczestnicy przejdą na Plac Zamkowy, a stamtąd pod Archikatedrę Św. Jana.

7/ Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Jubileuszowych XXV Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 4-7 kwietnia. Targi, tak jak poprzednie, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.