OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.04.2018 r. IV Niedziela Wielkanocna

1/ Dziś w niedzielę Dobrego Pasterza zapraszam na kolejne spotkanie Służby Liturgicznej po Mszy Św. o godz. 12.30

2/ Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się dziś o godz. 16.00 na plebanii.

3/ Zapraszam wiernych na spotkanie osób modlących się na różańcu. Spotkanie to odbędzie się w Loretto 12 maja. Zapisy osób wyjeżdżających przyjmuje p. Basia

4/ Już od pierwszych dni maja podczas nabożeństw majowych módlmy się żarliwie za maturzystów, dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i przyjęcia Eucharystii.

5/ Jak zawsze zapraszam dzieci na zakończenie Mszy Św. po indywidualne błogosławieństwo a potem o lizaki.

6/ Zachęcam do czytania naszej prasy religijnej. O.Dariusz KOWALCZYK w tygodniku IDZIEMY analizuje „czy Kościół zmienia doktrynę nt. sakr. Pokuty, Eucharystii i Małżeństwa?”

7/ Do dzieła Adopcji Dziecka Poczętego przystąpiło 48 osób. Niech Pan sam wspiera Waszą wytrwałość.